Tootegrupid

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:
Kas saan oma tellimusele kuskile ise järele tulla?
Vobla: Jah, meie kauplused asuvad täna Tallinnas, Osmussaare 8; Tartus, Turu 41a; Viljandis, Posti 6. Kui nendesse kohtadesse järeletulek ei sobi, siis soovitame valida saatmisviisiks Omniva/Eesti Posti või SmartPosti.
 
Tegin tellimuse, kuid makse ebaõnnestus ning nüüd pole minu soovitud kaupa enam poes näha?
Vobla: Kui makse ebaõnnestus, tasub kontrollida oma emaili kirjakasti. Tellimuse kinnitamisel saadetakse teile automaatselt emailiga tellimuse kinnitus. Sõltuvalt teie e-maili programmi häälestusest võib see võtta aega mõne minuti.Kui tellimus on teile laekunud, tähendab see reeglina seda, et tellimusel kuvatud kaubad on teie jaoks meie laos reserveeritud. Kui mõni tellitud kaupadest juhtus olema viimane, siis kuvataksegi nüüd e-poes, et see kaup on otsas ning uut tellimust sellele teha ei saa. Uut tellimust ei ole vaja sisestada. Selle asemel soovitame saabunud tellimuse eest tasuda tavalise pangaülekandega. Tasumiseks vajalikud andmed leiate tellimuselt ning peale raha laekumist meie pangakontole saadame teie kaubad teele.
 
Kas teil on seda lanti, rulli, ritva....?
Vobla: Meil müügis olevad kaubad on meil reeglina ka e-poes üleval, samas tellime kogu aeg kaupu väga erinevatelt partneritelt. Kui vajate mingit kindlat kaupa, siis kirjutage meile epood@voblafishing.ee ja anname teile tagasisidet meie võimaluste kohta. Samuti jälgime meile laekunud päringuid pidevalt ja kujundame selle järgi ka oma tootevalikut.
Minu saadetis ei ole kohale jõudnud?
 
Vobla: Reeglina on tegemist kauba kohalejõudmise viibimisega – sõltuvalt erinevatest sündmustest (nt jõulud) ja postiteenuse pakkujate töögraafikutest võib saadetise kättesaamine mõnikord viibida. Harilikult jõuavad saadetised siis mõne päeva jooksul ikkagi sihtkohta. Kui ka mõni päev hiljem pole tellitud kaup teieni jõudnud, siis tasub:
esmalt kontrollida, et tellimuses olnud aadress (Smartposti puhul tel number) on korrektne;
küsida oma pereliikmete käest, ega nad ei ole vastu võtnud või näinud saabunud pakki või turvaümbrikku või postiasutuse vastavat teatist ning unustanud teile öelda;
küsida kohalikust postkontorist, ega teie nimele või aadressile ei ole mõnda saadetist.
Kui tegemist on tähtsaadetisega, saab meilt emaili teel või kontakti vormi kaudu küsida jälgimisnumbri ja kontrollida saadetise liikumist teenusepakkuja lehelt. Kui saadetist aga ikka ei tule, palun võtke meiega ühendust.